Вундеркінд з пелюшок: Фото, відгуки, ігри, думки та поради Комаровського.

wundrkind_kartochki_komarovskii
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Методика Глена Домана по карткам “Вундеркінд з пелюшок” – які результати?

Форум лікаря Комаровського дає практичні відповіді про досягнення малюків. Реальні відгуки батьків приголомшують:

  • “- Говорить повними реченнями з 2 років. Знає багато віршів і пісеньок. Немає логопедичних проблем.
    – Пам’ять супер! Дуже спостережливий! Хороша увага.
    – Читає з 3-х з гаком років. Правда я не ставлю за мету читати навіть зараз. Ми йому самі багато читаємо.”
  • “З 3х місяців розвісили по стінах картинки і показувала синові, говорила хто і як говорить з тварин і птахів домашніх. Старші купили картки, склади і слова. Кожен день займалася і тільки під настрій.”
  • “Займаємося читанням за методикою Домана – дуже і дуже задоволені! Син в 2,3 може читати знайомі слова і невеликі книжки з великим текстом !!! Для нас Доман виявився подарунком долі!”
  • “В заняттях з Доману дуже важливо, щоб самі батьки (ну або хоча б один з батьків, який проводить заняття) були зацікавлені в цих заняттях. Ми займаємося з донькою з 1,5 місяців по Читання з пелюшок.
    Картки Домана сприяють розвитку концентрації уваги малюка, здатності сфокусувати погляд на предметі, особливо якщо ми говоримо про немовлят. Надалі, сподіваюся, заняття допоможуть доньці легше справлятися зі шкільними навантаженнями, розвивати пам’ять, мислення і т.д.”

Основна відповідальність за результат лежить саме на батьках! Пам’ятайте про це!

flagi_stran_kartochki_wunderkind_s_pelenok flagi_stran_dlya_detei marki_avto_logo_kartochkikartochki_domana_wunderkind_na_russkom_yazike kartochki_domana_na_russkom_yazike

Існують як окремі набори карток, так і великі валізи на українській, російській, англійській мовах, або двомовні.

Книга з описом занять по карткам Домана іде в комплекті з великими валізами.

anglo_ukrainska_valiza_vunderkind_iz_pelushok_2100063876326

Всі набори та валізи вунтеркінд за цим посіланням ⇐Купити

Декілька цікавих ігор з малюком та наборами Вундеркінд з пелюшок:

Вгадай-но:

Викладіть картки та загадайте про себе об’кт. Завдання дитини – відгадати за Вашим описом (за принципом “крокодила” або “Аліас”) “-Це жива/не жива істота, мешкає в Африці, вміє плавати… і т.д.” Потім можна помінятися ролями: дитина описує, ви відгадуєте.

Сортування:

Попросіть дитину знайти та відібрати картки за якоюсь із ознак: їстівне/не їстівне, живе/не живе, червоне або жовте, диких або свійських тварин і т.д…

Гра в слова:

З усіх карток дитина повинна знайти всі, які починаються на конкретну букву. Наприклад на “К”: Кінь, Капуста, Коло, Катер і т.д…

Хто звідки:

Розклавши картки з праворами декількох країн, знайдіть що є чиєю батьківщиною. Наприклад: Італійскі авто, страви, тварини…

Головне на думку не тільки лікаря Комаровського – Розмовляйте з дітьми та вмійте їх слухати!

Розмовляйте з дитиною. Вести бесіди з новонародженим малюком – прекрасна звичка. Не думайте, що будете виглядати нерозумно, розмовляючи з немовлям. Поки він дійсно не розуміє ваших слів, але вже вчиться розпізнавати звуки голосу і інтонації, в його голові формуються нейронні зв’язки. Тому перебуваючи з малюком наодинці і здійснюючи прості дії по догляду за ним, потрібно описувати все, що ви робите, співайте йому пісеньки або навіть читайте вголос книги (не обов’язково дитячі). Це допоможе дитині швидше познайомитися з рідною мовою і раніше заговорити.

Вмійте слухати. Потрібно навчитися вести діалог з дитиною – тобто, не тільки говорити, а й слухати. Скоро малюк почне лепетати вам у відповідь, вимовляти окремі звуки, слова, намагатися пов’язувати їх в речення. Дайте йому можливість попрактикуватися. Зазвичай діти, яких ніхто не слухає, починають говорити пізніше, оскільки їм не вистачає мотивації. До речі, те ж саме можна сказати і про малюків, бажання яких мами виконують мовчки, не коментуючи свої дії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Вас может заинтересовать

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вам передзвонити?